• 2018

  Ödüllerimiz

  Aksis Kalitesi İle Yine 1. Olduk.

  Yenilikçi dijital dönüşüm projelerimizle, IBM tarafından ödüle layık görüldük!

 • 2016

  Ödüllerimiz

  Aksis Kalitesi İle Yine 1. Olduk.

  IBM tarafından yılın En İyi Çözüm Ortağı Ödülünü aldık.
 • 2015

  Ödüllerimiz

  Aksis Kalitesi İle Yine 1. Olduk.

  IBM Tarafından Yılın En İyi Çözüm Ortağı Ödülünü Aldık!

 • 2010

  Ödüllerimiz

  KODAK - "Excellence Award in Document Imaging Solutions"

  2010 yılında Orta ve Doğu Avrupa bölgesindeki doküman tarayıcı satışları neticesinde Aksis, Kodak tarafından ödüle layık görülmüştür.

 • 2009

  Ödüllerimiz

  ATALASOFT - "European Bestseller" 

  Türkiye'de Atalasoft ürünü ile birçok başarılı projenin yapılması nedeniyle Aksis'e bir başarı ödülü verdi. Aksis, tarama ve görüntü işleme teknolojisi alanında faaliyet gösteren Atalosoft'un Türkiye temsilciliğini yapıyor. Aksis 2008 yılındaki başarılı çalışmalarından dolayı "Atalosoft European Bestseller" ödülünü almaya hak kazandı.

 • 2009

  Ödüllerimiz

  IBM - Information Management dalında "Yazılım Çözüm Ortağı" 

  2009 yılı Ocak ayında IBM, Aksis'e 2008 yılındaki satışlarındaki başarısından dolayı Information Management dalında "Yazılım Çözüm Ortağı" ödülü vermiştir.

 • 2006

  Ödüllerimiz

  KODAK - "Special Gold Award for an Outstanding Achievement"

  2006 yılında ise Aksis'e yaptığı başarılı çalışmalar için KODAK tarafından "Special Gold Award for an Outstanding Achievement" ödülü verilmiştir. Aksis'in son 6 ayda gerçekleştirmiş olduğu, 4000 adetin üzerindeki tarayıcı satışı ile Doğu Avrupa & Orta Doğu & Afrika bölgesindeki KODAK Document Imaging İş Ortakları arasında "En Başarılı İş Ortağı" seçilmiş ve KODAK tarafından altın bir tarayıcı ödülüne layık görülmüştür.

 • 1998

  Ödüllerimiz

  KODAK - "GOLDEN AWARD" ve "SILVER AWARD" 

  1998 yılında ise Aksis'e yaptığı başarılı çalışmalar için KODAK tarafından iki ayrı konuda GOLDEN ve SILVER AWARD verilmiştir: Donanım konusunda Aksis, Kodak USA'nın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'daki BIS distribütörleri arasında en fazla satışı gerçekleştirerek GOLDEN AWARD almış ve 1998 yılında birinci seçilmiştir; Yazılım konusunda ise, KODAK'ın bağımsız yan kuruluşu olan ve Microsoft ürünlerinin görüntüleme teknolojisini gerçekleştiren Eastman Software'in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'daki 90 distribütörü içinde en başarılı 5 distribütör arasında Aksis seçilerek SILVER AWARD'a hak kazanmıştır.


 • 1997

  Ödüllerimiz

  KODAK - "BIS Marketing Excellence 1997 Award" 

  1997 yılında, Doğu ve Güney Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde 25 ülkede faaliyet gösteren KODAK BIS distribütörleri arasında "BIS Marketing Excellence 1997 Award" öldülü Aksis'e verilmiştir.

digifestnyc.com