AX Intellect

Şirketinizi teknoloji devlerinin hızında büyütün


Makinelerin daha önce yalnızca insanlar tarafından yapılan karmaşık, tekrarlayan işleri yapması artık tercih edilen bir yöntem değil. Makine öğrenimi ve derin öğrenme algoritmalarındaki gelişmeler sayesinde, artık çevremiz hakkında daha önce görülmemiş bilgileri elde etmek için daha önce deneyimlenmemiş  otomasyon ve veri işleme düzeylerine ulaşabiliyoruz - üstelik hepsi yoğun insan beyninin müdahalesi olmadan mümkün. Dijital dönüşümün mevcut hızı, bugün teknoloji endüstrisinin altın dönemini deneyimlediğini gösteriyor ve şirketler hızla yapay zekaya adapte oluyor. Dijital dönüşümünü yapay zeka ile gerçekleştiren kurumların rekabet gücü artacak ve yeni teknolojileri hızlı adapte olabileceklerdir.

Aksis'teki yapay zeka ve veri bilimi uzmanlarımız, en yeni yapay zeka uygulamlarına adapte olmanıza ve ürün veya hizmetlerinizi rakipleriniz arasında yükseltmenize yardımcı olacaktır. Derin Öğrenme dahil bir dizi makine öğrenimi algoritması ve modelindeki karmaşık yöntemleri ve uzmanlığı kullanarak, belirli iş ihtiyaçlarınız için uçtan uca makine öğrenimi çözümleri geliştiriyor ve sizlere destek oluyoruz.

Yapay zeka ve veri bilimi uzmanlığımız

Computer Vision

Bilgisayarla görme algoritmaları ile yüz tanıma, biyometri, kusur tespiti, stok sayımı, dolandırıcılık tespiti, sınıflandırma, hasar incelemesi, nakliye, AR, VR ve diğer kullanım durumları için görüntülerden ve çevreden faydalı bilgiler çıkarın. 

Customer Analytics

Makinelere metni ve konuşmayı insanlar gibi anlamalarını, anlamlı bilgileri çıkarmalarını, metin belgelerinde konular bulmalarını, müşteri hizmetlerini otomatikleştirmek için soruları yanıtlamalarını öğretin ve chatbotlar oluşturun. 

Predictive Analytics)

Geçmiş ve şimdiki verilerin yardımıyla geleceğe göz atın. Gözle tahminleri ortadan kaldırın ve kuruluşunuzun, müşterilerinizin veya tüm sektörün gelecekte nasıl değişeceğini öğrenin.

Recommender systems

Netflix, Amazon ve Spotify'da artan dönüşümlerden sorumlu teknolojiyi kullanın. Kullanıcılarınıza en alakalı içeriği sağlayın, kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimi sunun. 

Time series forecasting

Eğilimleri ve dönemsel döngüleri tahmin etmek için geçmiş verilerinizdeki kalıpları bulun. Ürünleriniz için talebi tahmin edin, stratejinizi veya fiyatlandırmanızı ayarlayın, rakipler için fiyatları tahmin edin.

Anomaly detection

Dolandırıcılığı, güvenlik sorunlarını, bilgi ihlallerini, tıbbi sorunları, yapısal kusurları ve diğer arızaları tespit etmek için anormal davranışları belirleyin.

NLP (Natural Language Processing)

Kullanıcı davranışlarını analiz edin, veri kalıplarını ve desenlerini bulun, daha iyi hedefleme, kişiselleştirme ve uçtan uca müşteri deneyimi sağlamak için bir müşteri segmentasyon modeli oluşturun.

Network Icons - Download Free Vector Icons | Noun Project 

AIOps, (BT operasyonları için yapay zeka) BT operasyonlarını iyileştirmek için yapay zeka (AI) uygulamasıdır. AIOps, BT operasyon yönetimini basitleştirmek ve karmaşık modern BT ortamlarında sorun çözümünü hızlandırmak ve otomatikleştirmek için yapay zeka kullanır. Devasa ve sürekli artan hacimli işlem verilerini toplayın , önemli olayları ve kalıpları belirlemek için "sinyalleri" "gürültüden" akıllıca ayırın, temel nedenleri teşhis edin ve bunları BT'ye bildirin.

AX Intellect

digifestnyc.com