Kodak Alaris Doküman Tarayıcılar

AĞ BAĞLANTILI TARAYICILAR


Scan Station 710 Tarayıcı

Günümüzde dokümanların iş akışına hızlı aktarımı çok  önemli. Bu dokümanlarla işinizde daha yüksek verim almak daha da önemli. İşte bu yüzden Kodak Scan Station 710 üretildi. O, entegre olabilen, tarayabilen ve paylaşabilen akıllı özelliklerle donatılmış bir network tarayıcı. Kodak ScanStation 710 sayesinde artık sadece veri değil bilgi gönderebiliyor olacaksınız.

Kodak Scan Station 730EX Tarayıcı, verimliliği artıran özelleştirmeler yapmak için kullanılabilecek tarayıcıdır. Güçlü entegrasyon yetenekleriyle benzersiz zorlukları çözebilir. Basit ağ kurulumu ve sağlam uzaktan yönetim özellikleri ile verileri hızlı ve sorunsuz bir şekilde iş süreçlerine aktarır..

• Scan Station 730EX, özel çözümler üretmek için özel olarak tasarlanmıştır.

• Tarayıcıyı doğrudan ağınıza bağlayarak doğrudan işlemlerinize başlayabilirsiniz.

• Parlak, kullanımı kolay dokunmatik ekranla hızlı bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz işlevleri gerçekleştirebilirsiniz.

SCANMATE i1150WN Tarayıcı

Modern ofis, dizüstü bilgisayarların, mobil cihazların ve Wi-Fi erişiminin ortaya çıkışı ile değişime uğramıştır. Kodak ScanMate i1150WN Kablosuz Ağ Tarayıcısı'ndaki teknoloji sayesinde bu dönüşüm tarayıcı dünyasına da geliyor.

• Açık ofis ofislerinde veya küçük çalışma alanlarında paylaşmak için idealdir.

• Basit bir ağ kurulum esnasında oluşturulan şifreli QR kodunu yazdırın ve tarayın.

• Bilgileri bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya tabletinize tarayın.

• Sezgisel bir ekran paneli, tarama işinin devam ettiğini gösterir, böylece belge görüntüleri doğru kullanıcının cihazına gönderilir

• Basit kurulum ile kablosuz ağda hizmet verme

i1190WN Tarayıcı

Kodak i1190WN Kablosuz Ağ Tarayıcı ile bir tarayıcıyı birçok kullanıcıyla paylaşabilirsiniz. Tek bir yerde sabit durmak zorunda olan kablolara artık gerek yok, bu da onu kolayca ofiste hareket ettirebileceğiniz anlamına geliyor. Paylaşım ve iş ortaklığı için mükemmel bir tarayıcı.

• İş başvurunuzu veya uygulamanızı bir sürücüye ihtiyaç duymadan doğrudan tarayıcıya entegre etmek için Web API'sini kullanabilirsiniz.

• kablosuz ağlardan yararlanın ve i1190WN Tarayıcı ile tasarruf edin.

• Dakikada 40 sayfaya kadar renkli / bw

• Basit kurulum ile kablosuz ağda hizmet verme

İŞ GRUBU TARAYICILARI


i940 Tarayıcı

Parmaklarınızın Ucundaki Sadelik

Kompakt ve mobil Kodak ScanMate i940 Tarayıcı küçük boyutuyla masanızda yer kazandırırken yinelenen görevleri otomatikleştirme özelliği sayesinde de zaman kazandırıyor. Üstelik, ilk tarama sırasında dokümana keskinlik ve netlik kazandırarak daha kolay okunabilir bir tarama sunar. Yani bu beklenmeyen tarama özellikleri işinizi daha hızlı yapmanıza olanak sağlar.

E1025 Serisi Tarayıcı

Ofisinize Akıllı bir Dokunma Değsin.

Şu her gün, art arda yapılan, çok adımlı tarama işlemlerini bir aklınıza getirin. Tarama, düzenleme, adlandırma, dosya biçimi seçme; ne kadar tekrarlı. Şimdi de bütün bu işlemleri tek bir düğme ile yaparak ne kadar zaman ve para kazanabileceğinizi hayal edin. Kodak Akıllı Dokunma işlevi işte budur. Yerleşik Akıllı Dokunma işlevli Kodak E1025 Serisi Tarayıcı, önceden uzun zaman alan, PDF ve diğer dosya biçimlerini yakalama, yönetme, işleme ve teslim etme işlemlerini otomatik hale getirir. Tek bir düğmeye basarak; sipariş emirlerini, faturaları, başvuruları, çekleri ve benzeri belgeleri tarayıp, önceden belirlediğiniz bir uygulamaya göndererek işletmenizi destekleyin. Akıllı Dokunma, eğitim veya programlama gerektirmeksizin Microsoft Word, SharePoint, Klasörler, E-posta veya Yazıcı da dahil bir dizi hedefi destekler. Kodak’ın Akıllı Dokunma işleviyle, işinizi daha kolay, daha hızlı ve akıllıca yapın.

E1035 Serisi Tarayıcı

Ofisinize Akıllı bir Dokunma Değsin.

Şu her gün, art arda yapılan, çok adımlı tarama işlemlerini bir aklınıza getirin. Tarama, düzenleme, adlandırma, dosya biçimi seçme; ne kadar tekrarlı. Şimdi de bütün bu işlemleri tek bir düğme ile yaparak ne kadar zaman ve para kazanabileceğinizi hayal edin. Kodak Akıllı Dokunma işlevi işte budur. Yerleşik Akıllı Dokunma işlevli Kodak E1035 Serisi Tarayıcı, önceden uzun zaman alan, PDF ve diğer dosya biçimlerini yakalama, yönetme, işleme ve teslim etme işlemlerini otomatik hale getirir. Tek bir düğmeye basarak; sipariş emirlerini, faturaları, başvuruları, çekleri ve benzeri belgeleri tarayıp, önceden belirlediğiniz bir uygulamaya göndererek işletmenizi destekleyin. Akıllı Dokunma, eğitim veya programlama gerektirmeksizin Microsoft Word, SharePoint, Klasörler, E-posta veya Yazıcı da dahil bir dizi hedefi destekler. Kodak’ın Akıllı Dokunma işleviyle, işinizi daha kolay, daha hızlı ve akıllıca yapın.

s2040/s2050/s2070 Tarayıcı

Rekabet üstünlüğü için bilginizi dinamikleştirin.

Günümüzün iş hayatı bilgiye dayanıyor. Fakat bu bilgi kağıt üzerindeyse, yavaşlamanıza yol açabilir. Kodak s2040,s2050 ve s2070 Tarayıcılar ile işinizi hızlandırın. Bu tarayıcılar, önemli bilgileri belgelerinizden giriş noktasında ayıklamanızı ve böylece ulaşmaları gereken karar mercilerine daha hızla dağıtılmalarını sağlar. Kazanılacak para da, seçim yapma süresini beklememiş olur. İşiniz veya biriminiz ne kadar büyük olursa olsun, Kodak s2040,s2050 ve s2070 Tarayıcılar ile hemen masaüstünüzden işbirliği yapabilirsiniz. İnceleme, başvurma, onaylama, yasal nedenler ve uygunluk nedeniyle paylaşılması gereken bilginin işlenme süreleri azalır. Bu da hem içeride hem dışarıda müşteri memnuniyetinin artmasına, şirketinizin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlar. Üstelik şirketinizin şubeleri veya sahada servis acenteleri varsa, dağıtılan yakalama, belge görüntülerinin kolay erişim için anında merkezi bir konuma gönderilmesini sağlar. Daha büyük güven, daha hızlı iç işlemler, daha iyi ekip çalışması ve daha birçok iş avantajı sağlayabilen bir tarama çözümü ile şirketinizin ileriye geçmesini sağlayın. Kodak s2040,s2050 ve s2070 Doküman Tarayıcılar.

A3/A4 Flatbed Tarayıcı

Yalnızca takın ve tarayın...

Tarayıcı çeşitliliğimizde var olanı seçebilirsiniz ve bağlı düz yatak seçeneği bunu yansıtır. Bazı belgeler düz yatak tarama gerektirir, örneğin Kitaplar, Dergiler veya Pasaportlar. Diğer belgeler herhangi bir hasarı riske alamayacak kadar hassas veya yeri doldurulamazdır. Yalnızca Kodak, Kodak i24x0, i26x0,,28x0 i32x0, i34x0,i42x0 ve i460x0 Serisi Tarayıcıları'n hepsinde Bağlı bir Düz Yatak'a bağlanma seçeneğini sunar. Kodak Düz Yatak Aksesuarı, çok önemli belgeleri büyük bir dikkatle tarama özelliği sağlar. DIN-A4 veya DIN-A3'e kadar belgeler için iki boyutta kullanılabilen ve bağlı düz yatağı doğrudan Kodak Tarayıcı'ya kolayca bağlayan bir kablo ile tamamlanır.

DEPARTMENTAL TARAYICILAR


i3000 Serisi Tarayıcılar

Kalın mı ince mi? Uzun mu kısa mı? Bizim için hepsi aynı!

Düzenli olarak günlük 15.000 sayfaya kadar hacimlerle çeşitli belgeleri tarıyorsanız, i3000 Serisi düşük hacim bölüm tarayıcılarımız tam sizin için. Çift taraflı i3200, dakikada 50 sayfayı ve günlük önerilen 15.000 sayfaya kadar iş yükünü işleyebilir. En önemli modelimiz i3400, dakikada 90 sayfa ve günlük 20.000 sayfaya kadar daha yüksek kapasite sunar. Kalın mı ince mi? Uzun mu kısa mı? Bizim için hepsi aynı Kodak'ın SurePath Teknolojisi ve otomatik belge besleyici kağıdı tamamen düz bir şekilde çeker ve tarar, böylece zar gibi ince 34 g/m2'lik bir kağıttan 413 g/m2'lik bir karta kadar çeşitli belgeler işlenebilir. i3000 serisi ayrıca uzun belge modu ile birlikte gelir, böylece ECG grafik kağıdı gibi uzun belgeleri bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. Bu özelliği ile i3000 Serisi sektörün günümüzdeki en esnek tarayıcısıdır. Takılma, sıkışma veya yanlış besleme yok. Ultrasonik çoklu besleme algılama teknolojisi, sayfaların birbirine yapışması durumunda belgeleri otomatik olarak algılar ve durdurur, ayrıca 250 sayfalık besleme gözü tarayıcı durdurulmadan sürekli olarak beslenebilir.

Kodak i4000 Serisi Tarayıcılar

Son teknoloji ürünü yüksek hacim üretim tarayıcıları birçok ek özellik sunar

Tarayıcılarınızda daha fazla kapasite gerektiğinde neden Kodak’ın yeni yüksek hacim üretim tarayıcısı serisi i4000’i denemiyorsunuz? Daha az güç tüketerek daha güçlü iki model ürün çeşitliliğini tamamlar. Dakikada 110 sayfa hız ile günlük 40.000 sayfa işleyen i4250 ve dakikada 130 sayfalık hız ile günlük 75.000 sayfa kapasitesine sahip daha güçlü kardeşi i4650. İkisi de, belge yakalamayı ve belge yönetimini uygun maliyetlerle otomasyona geçirmek isteyen orta ve daha büyüklükteki işletmeler için harikadır. Her iki modelde de görüntüleri yakalamak için ısınma zamanı yoktur ve harcanan güçte çok büyük bir düşüş sağlayan çift LED lambası bulunur. Taramayı başlatın ve anında yanıt alın.

NGenuity Serisi Tarayıcılar

Gelişmiş belge işleme, endüstri lideri görüntüleme ve kamera teknolojisi sayesinde gerçekleştirilen çok keskin taramalarla iş akışı verimliliğini geliştirir

Ürün çeşitliliğimizde bulunan en hızlı masaüstü ürün tarayıcılarından olan Ngenuity Serisi Tarayıcılar, ergonomik olarak tasarlanmış ve belge iş akışınızı kolaylaştırmak ve yüksek hacimli taramayı basitleştirmek için akıllı özelliklerle birlikte gelen ileri teknoloji ürünleridir. Büro ortamları veya iş hacminin bir seçenek değil, gereklilik olduğu departmanlar için idealdir. 700 sayfa kağıt besleyici ile (kendi sınıfındaki diğer tarayıcılardan %40 fazla) Ngenuity Serisi Tarayıcılar, çarpıcı genişlikte bir belge aralığını (en fazla 311 mm genişlik ve 200 metre uzunluk ve 30 ila 1.200 g/m2 ağırlığında) işleyebilir. Bu, izleme kağıdı ve ince kağıdın, yasal ve A4 belgelerin, havayolu makbuzlarının, EKG grafiklerinin ve fotoğrafların, hatta dolu zarf ve plastik kartlar gibi sert öğelerin bile, düz geçiş özelliği ile işlenebilir olması anlamına gelir. Dört model ürün çeşitliliğini tamamlar. Çift taraflı siyah-beyaz, 9090 DB ve çift taraflı renkli 9090 DC modellerinin ikisi de dakikada en fazla 90 sayfa ve günlük 90.000 sayfa işler. Daha büyük kapasiteli 9125 DC, iş hacmi özelliğini dakikada 125 veya günlük 125.000 sayfaya çıkarır, serinin en iyisi 9150 DC ise dakikada 150 veya günlük 150.000 sayfa işler. Üstelik çift taraflı olması sayesinde sayfaların iki tarafını da tek geçişte tarar, bu da günlük 300.000 sayfa demektir.

Kodak i5000 Serisi Tarayıcılar

Belgelerinize hak ettikleri zekayı sunun

İşleme hacmi ve hassaslık; bilinçli karar verme hızını artırmak, iş sürecini hızlandırmak ve daha iyi müşteri hizmeti sunmak amacıyla büyük ölçüde artırılmıştır. Besleme ve görüntülemeden istiflemeye kadar insan etkileşimini azaltmak amacıyla tasarlanan yapısıyla belgelerinize ve kuruluşunuza zeka ve güç katar. Tüm görüntüleme özellikleriyle kullanılırken gecikmesiz, tam hız • i5250 Tarayıcı – 150 ppm • i5650 Tarayıcı – 180 ppm

Akıllı olmanın ötesine geçerek mükemmelliğe ulaştık: belge görüntüleme zekasında devrim, sadece Kodak’tan.

Yüksek hacim pazar lideri Kodak, i5000 Serisi Tarayıcılarla kuruluşunuza mükemmel ve bugüne kadar mümkün olmayan avantajlar sunuyor. Devrim niteliğindeki dijital mimari, iş akışlarınız için optimize edilmiş bellek ayırma, işleme yolları ve özelleştirmenin dahil olduğu, bugüne ve geleceğe yönelik avantajlar sağlayan mantık ve programlanabilirlik özellikleri sunuyor. i5000 Serisi Tarayıcılar tüm çeşitli belge gruplarını en hızlı şekilde taramanın yolunu bulur, görüntüleme işlevleri gerçekleştirir, verileri aktarır ve orijinal belgeleri düzenli şekilde istifler.

Kodak doküman tarayıcılarla verimliliği arttırın.

Yüksek kapasiteli tarayıcıları ile lider konumda olan Kodak'tan doküman tarayıcı ürünlerinde tamamıyla sorunsuz operasyon ve üstün hizmet özellikleri bir arada.... Kodak tarayıcılar günde 1.000 dokümandan 30.000 dokümana kadar tarama kapasitesine sahiptir. Farklı özelliklere sahip çeşitli tarayıcı modelleri mevcuttur. 

Kodak Alaris Doküman Tarayıcılar

digifestnyc.com