Aksis Dijital Çözümler olarak sunduğumuz bütün hizmetlerde odağımıza kaliteyi alıyoruz. Temsil ettiğimiz değerler ışığında, faaliyet gösterdiğimiz her alanda müşteri memnuniyetini hedefleyerek sürdürülebilir ve ölçülebilir bir hizmet kalitesi sunmaya öncelik veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlama yönünde gösterdiğimiz hassasiyeti çalışmalarımızın her aşamasına entegre ediyor ve bu doğrultuda sürekli bir gelişim sağlamayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini proje sırasında ve sonrasında ölçmek, gerekli noktalarda aksiyon almak, iş yapış prensiplerimizin başında yer alıyor.

Verdiğimiz hizmette sürdürülebilir kaliteyi sağlayabilmek adına; çalışma ekiplerimizin gerekli yetkinlik ve deneyime sahip olmaları en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Sektördeki 25 yılı aşkın deneyimimiz; kıdemli ekipleri genç ve dinamik yetenekler ile bir araya getirmemize olanak tanıyor. Bu sayede, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru ekiple karşılık verirken sahip olduğumuz her iletişim kanalını etkin bir şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz. Kurduğumuz iletişimin gücüne ve şeffaflığına olan inancımızla, yalnızca müşterilerimizle değil, distribütör ve tedarikçilerimizle kurduğumuz iş birliklerimizi de geliştirmeye odaklanıyoruz.

Bu amaç doğrultusunda;

  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini çalışmalarımızın her aşamasına entegre ederek kendimizi sürekli yenileyen bir şirket olmaya çalışırız.
  • Müşteri memnuniyetini, projelerimiz sırasında ve sonrasında ölçer ve gerekli aksiyonları alırız.
  • Performans göstergeleri tanımlayarak iş süreçlerimizi etkin kılarız.
  • Projeleri istenen süre ve bedellerde tamamlamak için gerçekçi kaynak ve iş planlaması yaparız.
  • Yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için çalışanlarımızın gelişimini sağlamak yönünde iletişim ve eğitim kanallarını etkin kılarız.
  • Distribütör ve tedarikçilerimiz ile işbirliğini her fırsatta geliştirmeye çalışırız.
  • Geliştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile topluma katkı sağlama yolunda adımlar atarız.
Kalite Politikamız

digifestnyc.com