AnasayfaHaberlerYazılı Basın2019Think Summit 2019 İstanbul zirvesi

Think Summit 2019 İstanbul zirvesi

IBM Türkiye’nin ev sahipliğinde, Think 2019 İstanbul zirvesi 4 Aralık Çarşamba günü Zorlu PSM ’de “Geleceği Birlikte Kuralım” mottosuyla gerçekleşti.

Aksis A.Ş.olarak sponsor olduğumuz bu etkinlikte, Cloud Pak For Automation platfromunda içerik&süreç yönetimi , akıllı doküman tanıma & sınıflandırma , mobil yakalama , OCR/ICR ile veri çıkarma ve  Biyometrik imza çözümlerimizi anlattık.

İş dünyasından bankacılık, sigortacılık, telekomünikasyon gibi birçok sektörden temsilcilerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlik kapsamında dijital dönüşüm, yapay zekâ, bulut, IOT ve siber güvenlik hizmetlerini sundu. Bu yeni çözümlere odaklanılırken, değişik sektörlerden IBM müşterileri de bu çözümlerin iş süreçlerine kattığı değeri ve dijital dönüşüm vizyonlarını paylaştı.

Etkinlikte oluşturulan “Think Kampüs” ile belirli konuların keşfedilebileceği, uzmanlık alanlarını, kurumsal hedefleri ve yaşanan zorlukları ele alarak IBM teknolojileriyle nasıl bağlantı kurulabileceği üzerinde çalışmalar sunuldu.

IBM Think 2019 İstanbul zirvesini tekrar izlemek isteyenler için  https://youtu.be/GH60ynjLkM8 adresinden izleyebilirsiniz.