AnasayfaÇözümlerimizSözleşme Platformu

Sözleşme Platformu

Her boyutta kullanıcı için sözleşmelerini bulutta kolaylıkla imzalayabilecekleri bir platform; kuruluşların sözleşme yönetimleri sırasında ihtiyaç duyduğu servisler dikkate alınarak tasarlandı. Belge hazırlama, kurum içi ve dışı partilerle paylaşma, akış takibi, belge imzalama, değişim talep etme, ekip üyelerini yetkilendirme ve yönetme gibi birçok özelliği ile imzalama ve onay alma ihtiyacına özel geliştirilen platform bir "İmzalama Altyapısı (Signing Gateway)" olarak hizmet veriyor.

Platformun bizleri heyecanlandıran birçok özelliği mevcut. Partiler arasında döküman talep etme, sms onay kodu ile dökümanları güvence altına alma, IOS ve Android uygulamaları ile dökümanları taratarak hızla dijital ortama aktarma gibi özellikleri ile kullanıcılar için en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz. 

Tüm entegrasyon çeşitlerini destekliyoruz. Platform servisleri bulut platformunda kullanılacağı gibi API ve on premise olarak da sunuluyor. Kullanılmakta olan servislere hızlı ve tak-çalıştır kolaylığında entegrasyon sağlıyoruz. Döküman aktarımında bulut platformları ile uyumlu çalışan platformumuzda dilerseniz veriyi kendi kurumunuzun içinde de tutabilirsiniz.

İmzanın kullanıldığı her noktayı dijitalleştirmeyi hedefliyoruz. Aşağıda örnek kullanım durumların bazılarını belirtmek istiyoruz:

Bu platfrom bir imzalama altyapısıdır. Bireyler, ekipler ve kurumlar tarafından kullanıma uygundur. Biyometrik imza dışında click to sign, draw to sign gibi farklı imzalama çeşitlerini de barındıran platformun en önemli özelliklerinden biri imza talep edilen kişinin platforma üye olmasına veya bir uygulama indirmesine gerek duymayacak olmasıdır. Bu sayede dileyen herkes mobil tarayıcısını(Safari, Chrome, Opera vb.) kullanarak imzalama işlemini saniyeler içinde tamamlayabilir.

 

Bu çözüm hakkında detaylı bilgi almak veya 14 gün boyunca ücretsiz denemek  için  sales@aksis.com.tr e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.