AnasayfaÇözümlerimizRobotic Process Automation

Robotic Process Automation

İnsan Kaynakları

Form doldurma, veri yakalama, güncelleme ve çok sayıda talep işleme biçimindeki tekrarlayan, çoğunlukla manuel yürütülen idari görevler nedeniyle, İK, otomasyon fırsatları için adeta bir altın madenidir.

Tedarik Zinciri

Tedarik zinciri sorunları şirketlerde ciddi maliyetlere sebep olur. Listedeki süreçler genellikle otomasyona yatkındır ve herhangi bir tedarik zinciri operasyonunda tipik iyileştirme alanını temsil eder.

Finans ve Muhasebe

Otomasyon ile maliyet tasarrufu, geliştirilmiş etkinlik ve proseslerin hızlandırılması gibi önemli etkiler sağlanan bir başka alan da Finans ve Muhasebedir.

Bilgi işlem

Düşük düzey görevler Bilgi işlem çalışanlarının ciddi zamanının almaktadır. Yenilikçi düşünce gerektiren girişimlere odaklanmak ve halihazırda zamanlarının çoğunu tüketen kritik örgütsel görevlerle başa çıkmak için otomasyon çok önemli bir çözüm yoludur.

Otomasyon İçin Diğer Alanlar

Otomasyon fırsatları her organizasyonda pratik olarak her yerde bulunur. Tipik yatay hizmetlerin yanı sıra, herhangi bir otomasyon stratejisi kapsamına kolaylıkla girecek pek çok organizasyonel faaliyet vardır.