AnasayfaKurumsalÖdüllerimiz

Ödüllerimiz

Aksis Kalitesi İle Yine 1. Olduk - 2018

Yenilikçi dijital dönüşüm projelerimizle, IBM tarafından ödüle layık görüldük!

 

 

Aksis Kalitesi İle Yine 1. Olduk - 2016

IBM Tarafından Yılın En İyi Çözüm Ortağı Ödülünü Aldık!

 

 

Aksis Kalitesi İle Yine 1. Olduk - 2015

IBM Tarafından Yılın En İyi Çözüm Ortağı Ödülünü Aldık!

 

 

KODAK - "Excellence Award in Document Imaging Solutions" - 2010

2010 yılında Orta ve Doğu Avrupa bölgesindeki doküman tarayıcı satışları neticesinde Aksis, Kodak tarafından ödüle layık görülmüştür.

 

 

ATALASOFT - "European Bestseller" - 2009

Türkiye'de Atalasoft ürünü ile birçok başarılı projenin yapılması nedeniyle Aksis'e bir başarı ödülü verdi. Aksis, tarama ve görüntü işleme teknolojisi alanında faaliyet gösteren Atalosoft'un Türkiye temsilciliğini yapıyor. Aksis 2008 yılındaki başarılı çalışmalarından dolayı "Atalosoft European Bestseller" ödülünü almaya hak kazandı.

 

 

IBM - Information Management dalında "Yazılım Çözüm Ortağı" - 2009

2009 yılı Ocak ayında IBM, Aksis'e 2008 yılındaki satışlarındaki başarısından dolayı Information Management dalında "Yazılım Çözüm Ortağı" ödülü vermiştir.

 

 

KODAK - "Platinum Award" - 2007

2007 yılı Temmuz ayında KODAK, Aksis'in 2006 ve 2007 yıllarındaki Kodak tarayıcı satışlarındaki başarısından dolayı "Platinum Award" ile ödüllendirmiştir.

 

 

KODAK - "Special Gold Award for an Outstanding Achievement" - 2006

2006 yılında ise Aksis'e yaptığı başarılı çalışmalar için KODAK tarafından "Special Gold Award for an Outstanding Achievement" ödülü verilmiştir. Aksis'in son 6 ayda gerçekleştirmiş olduğu, 4000 adetin üzerindeki tarayıcı satışı ile Doğu Avrupa & Orta Doğu & Afrika bölgesindeki KODAK Document Imaging İş Ortakları arasında "En Başarılı İş Ortağı" seçilmiş ve KODAK tarafından altın bir tarayıcı ödülüne layık görülmüştür.

 

 

KODAK - "GOLDEN AWARD" ve "SILVER AWARD" - 1998

1998 yılında ise Aksis'e yaptığı başarılı çalışmalar için KODAK tarafından iki ayrı konuda GOLDEN ve SILVER AWARD verilmiştir: Donanım konusunda AKSİS, Kodak USA'nın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'daki BIS distribütörleri arasında en fazla satışı gerçekleştirerek GOLDEN AWARD almış ve 1998 yılında birinci seçilmiştir; Yazılım konusunda ise, KODAK'ın bağımsız yan kuruluşu olan ve Microsoft ürünlerinin görüntüleme teknolojisini gerçekleştiren Eastman Software'in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'daki 90 distribütörü içinde en başarılı 5 distribütör arasında Aksis seçilerek SILVER AWARD'a hak kazanmıştır.

 

 

KODAK - "BIS Marketing Excellence 1997 Award" - 1997

1997 yılında, Doğu ve Güney Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde 25 ülkede faaliyet gösteren KODAK BIS distribütörleri arasında "BIS Marketing Excellence 1997 Award" ödülü Aksis'e verilmiştir.