AnasayfaHaberlerYazılı Basın2017KOFAX Digital Transformation Of The Year

KOFAX Digital Transformation Of The Year

Her yıl düzenlenen Kofax Inspire konferansları, bu yıl da Inspire 2017 Konferansı adı altında 23-26 Nisan tarihleri arasında Nashville' de gerçekleştirildi. Etkinlik katılımcılarına, kullandıkları ürünler ve çözümlerle ilgili bilgi edinme adına mükemmel bir ayrıcalık tanındı. Ayrıca, aynı ürünlerle çalışan diğer insanlarla iletişim ağı kurmak için çok büyük fırsatlar sundu.

Yeni müşteri kazanım işlemi sırasında müşteri deneyimini radikal bir şekilde basitleştirmek için, bir Dijital Dönüşüm girişimi başlatan çok uluslu mobil iletişim şirketi TURKCELL ile birlikte konferansta yerimizi aldık. TURKCELL, maliyet tasarrufunu gerçekleştirirken müşteri deneyimini nasıl geliştirdiğini, mobil yakalama, elektronik ve mobil imza ve dijital kimlikle biyometrik imzaları desteklemek için KOFAX teknolojisini nasıl kullandığını anlattı.

KOFAX Signdoc altyapısı ve AKSİS' in uyarlamasıyla Nisan 2017'de devreye aldığımız TURKCELL Güvenli Dijital İmza projesi, Kofax Inspire Konferansının "KOFAX Digital Transformation Of The Year" ödülüne layık görüldü.