AnasayfaÇözümlerimizKurumsal İçerik YönetimiIBM FileNetİş Süreçleri Yönetimi

İş Süreçleri Yönetimi

Kurumların artık içeriklerini aktif olarak yönetmeleri ve bu içeriklerini iş süreçleri dahilinde taşımaları olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Günümüzde artık Kurumların iş süreçlerini sadece bir iş akışı mantığında düşünmemesi ve bu çözümlerden daha fazla fayda sağlamayı amaç edinmesi gerekmektedir. Bu sebepten iş süreçlerinin analizlerinin yapılabilmesi ve ölçülebiliyor olması en önemli noktalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu analiz ve ölçümler sonucunda çıkan değerlere göre ilgili iş süreçlerinin gerçek verilerle simülasyonu da yapılabilmektedir. Bu da kurumlarının gerçek süreçlerini riske atmadan kurguladıkları süreçlerin sonuçlarını sorgulayabilmelerine imkan sağlamaktadır.

FileNet BPM (Business Process Management/İş Süreçleri Yönetimi), milyonlarca işlem, binlerce kullanıcı ve çoklu iş uygulamalarını içeren en karmaşık iş süreçlerine müdahale etme esnekliğine ve ölçülebilirliğe sahiptir. Özellikleri arasında olaya bağlı işlem, süreç versiyonu çıkarma, süreç izleme ve analiz, süreç simülasyonu, yeniden kullanılabilir süreç tanımları, entegre içerik yönetimi ve daha fazlası yer alır.

FileNet BPM çözümü iş adımları, iş havuzları, iş akışları ve kullanıcılar bazında istatistiki veriler almanıza ve raporlama yapmanıza imkan verir.

İŞ HAVUZU BAZINDA

İŞ ADIMI BAZINDA

KULLANICI BAZINDA

İŞ AKIŞI BAZINDA