AnasayfaKurumsalİnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

AKSİS İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; ürün ve hizmet sağlayıcıların işortağı olarak düşünülen, sektöründe lider servis kurumunu yaratmak ve burada yer almak isteyen yetenekli kişiler ile uzun süre birlikte çalışmamızı sağlayacak, müşteri odaklı şirket kültürü yaratmaktır.

İŞE ALIM

İşe alımda ana ilkemiz, ayrıcalık tanımadan, iş gerekliliklerine uygun olan ve Aksis değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vererek ilerleme olanağı sağlamaktır. İşe alımla beraber, aramıza yeni katılanların uyum süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla, işe uyum programı düzenlenir. Bu programda Aksis kültürü ve organizasyon yapısı, iş yapma şekilleri ve çalışma sistemleri hakkında bilgiler aktarılır.

ORGANİZASYONEL GELİŞİM

Organizasyonel gelişim konusundaki ana ilkemiz, Aksis'in stratejik hedeflerine ulaşabilmesi, çalışanlar arasında olumlu bir tutum sergilenmesi ve takım ruhunun yaratılması için gerekli niteliklerin geliştirilmesine yönelik planlama yapmak ve uygulamaktır.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Performans yönetimini, tüm şirketin aynı hedefe odaklanmasını sağlamak, hangi işi ne kadar iyi yaptığımızı değerlendirebilmek ve kendimizi geliştirmek açısından önemli bir yönetim aracı olarak görüyor ve uyguluyoruz.

EĞİTİM VE KARİYER YÖNETİMİ

Eğitim anlayışımız kendi dinamiklerimizden hareketle çağın gerektirdiklerine uygun bir yapılanmaya dayanmaktadır. Sürekli gelişen kuruluşumuzda yeni insan kaynağı ihtiyaçlarımız olduğunda, önce kendi içimizdeki kaynakları değerlendirir ve geleceğe yönelik ihtiyaçlarımızı bugünden belirleyerek, buna uygun kişisel gelişim faaliyetlerini de geleceğe yönelik olarak planlı bir şekilde hayata geçiririz.

ÜCRET YÖNETİMİ

Kuruluşumuzda ücret yönetimi esaslarını belirleyen faktörler, söz konusu görevin sektördeki ücret durumu, kişinin sahip olduğu özellikler ve bireysel performanstır. Değişken ücret sisteminin uygulandığı kuruluşumuzda, performans ile maddi kazanımlar arasında bağlantı vardır.

Özgeçmişlerinizi hr@aksis.com.tr adresine ya da (0212) 270 97 74 nolu faks numarasına gönderebilirsiniz.

Tüm başvurular firmamızca kesin olarak gizli tutulmaktadır.