AnasayfaÇözümlerimizKurumsal İçerik YönetimiIBM FileNetİçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

İçerik denilince sadece bilgi havuzunu doldurmak yetmemektedir. Sürekli güncelleme, doğruluk, kişiye özel olma, evrenselleşmesi ve ölçeklenebilirlik de önem kazanmaktadır. Ayrıca, verinin doğru zamanda ve doğru yerde enformasyona dönüşmesi ve doğru kişiye ek bilgiler ile ulaştırılabilmesi, doğru karar alma süresini kısaltarak verimlilik sağlar. Böylece işler daha kısa zamanda yapılabilecektir.

FileNet İçerik Yönetimi(Content Manager), işletmelerin karmaşık dokümanlarını yönetmesine ve denetlemesine, paylaştırmasına ve kritik iş bilgilerini kolayca erişmesine imkan sağlamak için içerik yönetimi ile gruptan ayrı iş akışı süreçlerini kendine özgü bir şekilde birleştiren kapsamlı bir ECM çözümüdür.

İşletmenin her seviyesinde karar verme sürecini desteklemek için, doğru içeriği doğru yere doğru zamanda ulaştırarak şirketinizin içeriğini aktifleştirir. FileNet İçerik Yönetimi, kolay ve güvenli erişim sağlamak amacıyla içeriği aktifleştirir ve işle ilgili kararları mümkün kılmak için en iyi ve en ilgili belgeyi derhal temin ederek doküman kullanım sürelerini ve onaylarını yönetir. Kısacası iş hızınızı ve kurumsal verimliliğinizi artırmak elinizde.