AnasayfaÇözümlerimizForm İşleme

Form İşleme

AKSİS,  20 yıllık tecrübesiyle form işleme teknolojilerinde küresel ölçekte başarısını kanıtlamış teknoloji üreticisi firmalar ile çalışmaktadır. Aksis’in form işleme teknolojilerinde çözümlerini sunduğu iş ortakları IBM DataCap, Kodak Alaris,Kofax ve TIS’dir.
 
IBM Datacap Taskmaster Capture, kurumsal içerik yönetiminde (ECM) ve iş kolu sistemlerinde kullanılmak üzere belge görüntülerinden akıllı doküman ayrıştırma ve veri çıkarma yapabilmektedir. Bu yazılım, kuruluşunuza giren çeşitli belge biçimlerini dönüştüren evrensel bir yakalama portalı görevi görür. IBM Datacap Taskmaster Capture, emek ve kağıt maliyetlerinin önemli ölçüde düşürülmesine yardımcı olur, daha iyi, daha hızlı karar alma için anlamlı bilgiler sağlar ve müşteri hizmetlerinin yanıt hızını artırır.
 
ITYX Platformu, kurumsal içerik yönetimi ve bilgi yönetimi alanında kritik faydalar sağlayan çözümler sunuyor. Çözüm yelpazesi form işleme, fatura işleme gibi OCR/ICR tabanlı teknolojilerden; iş akışları, vaka yönetimi gibi iş süreçlerini otomatize eden, kurumun müşteri ilişkileri yönetimi, kurumsal kaynak yönetimi gibi temel bilgi sistemleri ile entegre çalışabilen yapay zeka tabanlı çözümlere kadar uzanıyor.
 
Form işleme alanında önemli poziyonda yer alan Kofax, kağıt ve elektronik dokümana ve formlarda kendine özgü ICR/OCR yakalama teknolojisini kullanarak anlamlı bilgiler çıkarılmasını sağlayarak iş süreçlerinizi hızlandırıyor.