AnasayfaKurumsalFirma Profili

Firma Profili

Kurumsal İçerik ve Dokuman Yönetimi bilişim teknolojileri danışmanlık  alanında 25. Yılını dolduran AKSİS A.Ş. finansal kuruluşlar ve GSM operatörleri başta olmak üzere sektör bağımsız butik proje yaklaşımıyla çözümler sunmaktadır.
 
AKSİS A.Ş., kurulduğu 1994 yılından bu yana İçerik Yönetimi, Dijital Arşivleme ve İş Akışı konularında yazılım ve donanım komponentleri ile her türlü dokümanın, resmin ve de dosyanın elektronik ortamda arşivlenebilmesi, web arayüzlerinden erişilebilmesi ve iş süreçleri uygulamalarının oluşturulması  AKSİS'in uçtan uca çözüm sunduğu iş alanlarıdır.
 
Aksis ayrıca şirketlerin geçmiş yıllara yönelik birikmiş dokümanlarının operatörler tarafından elektronik ortama alınmasını sağlayan Servis Büro hizmetini verebilmektedir.
 
Bilgi teknolojileri konusundaki deneyimini ve bilgi birikimini kanıtlayan AKSİS sunduğu çözümlerle müşterilerine her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır.
 
Uzman kadrosu ile birlikte içinde bulunduğu sektörün dinamizmine uyum sağlayarak vizyonunu oluşturmuş ve yeniliklere açık esnek yapısıyla en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemiştir. 
 

İŞ ORTAKLARIMIZ

Birlikte çalıştığımız iş ortaklarından bazıları: