AnasayfaÇözümlerimizKurumsal İçerik YönetimiIBM FileNetE-Mail Yönetimi

E-Mail Yönetimi

Dünyada her gün yaklaşık 35 milyar e-mail üretilmektedir (IDC). İş kararları, resmi notlar ve diğer değerli kayıtlar çokça e-mail mesajları içinde saklanmaktadır. E-mail mesajları artık şirketlerde kurumsal kayıt olarak diğer iş içerikleriyle aynı statüde kabul edilmektedir. E-mail'leri sadece arşivlemek sorunlara cevap vermemektedir.

FileNet Email Yönetimi (E-mail Manager), yüksek sayıda e-posta kulanıcısı olan kurumlara e-posta içeriklerini daha efektif bir şekilde yönetme olanağı sağlar. Bu sayede kurumun karar alma mekanizmaları daha hızlı ve gelişmiş bir şekilde çalışır. Aynı zamanda bir çok ülkede geçerli olan uyum yönetmelikleri için e-postaların otomatik ve belirlenen kurallar çerçevesinde kayıt altına alınmasına olanak tanır.

FileNet Email Manager, Microsoft Exchange ve Lotus Notes mail sunucusu gibi popüler e-posta sistemleriyle ve Microsoft Office gibi masaüstü uygulamalarıyla entegre çalışan, sunucu tabanlı bir e-posta yönetimi çözümüdür. FileNet Email Manager'ın en önemli farkı iş süreçlerinde önemli bir rol oynayarak capture edilmiş e-posta içeriğini kullanabilmesidir.

E-mail Yönetimiyle: