AnasayfaÇözümlerimizKurumsal İçerik YönetimiDOX

DOX

İçerik Yönetiminde 20 yılı aşkın tecrübesi ile AKSİS, AR-GE yatırımlarına hız veriyor. Yeni ürünü DOX ile, Elektronik Belge Yönetim Sistemi süreçlerinizi ileriye taşıyacak, en gelişmiş ve katma değerli çözümleri sunmaya devam ediyor. İşinize ait doküman ve iş süreçlerin DOX ile güvenli, hızlı ve kolay kullanımlı bir sistem üzerinden yürümesini sağlayabilirsiniz.
DOX EBYS TS 13298: 2015 sertifikasını ilk alan ürün oldu.
AKSİS’in  25 Şubat 2016’da lansmanını yaptığı DOX EBYS ürünü, 12 Ağustos 2016 tarihinde  TS 13298’in son güncel versiyonu olan TS 13298: 2015 Elektronik Belge ve Arşiv Yönetim Sistemi Sertifikasını aldı. 2015 versiyonu ile gelen son yenilikleri ve T1 ile gelen son güncellemeleri de içeren sertifika ile DOX EBYS kullanan kurumlar aşağıdaki Türk Standartlarını destekleyen Doküman ve Arşiv Yönetim sistemlerine sahip olacaklar:

 

 

DOX İLE:

Dijital dünya gelişmelerine paralel tasarlanan gelişmiş, sade ve kullanışlı arayüzler ile hayatı kolaylaştıran teknoloji:

Her seviyede sunulan Yetkilendirme, AD Authentication, Güvenli e-İmza ve Mühür Sistemleri özellikleri ile kurumsal hafıza güvenli ellerde:

Yazışma süreçlerinin elektronik ortamda yönetilmesiyle, kurum performansı arttırılırken, “Yeşil BT” hedeflerine katkı sağlanır:

Dijital Dönüşüm sürecinde kurum olarak etkin ve hızlı olmanız, bilgiyi ve dokümanı yorumlama yeteneğiniz ile doğru orantılıdır. Akıllı İçerik Yönetimi Uygulamaları ile:

DOX ÜRÜNLERİ
DOX ÇÖZÜMLERİ
 

Dox hakkında daha detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.( http://www.dox.com.tr/ )