Mayıs 2010/Sayı 126


 

Değerli e-Okurlarımız,

Bu ay sizlere tarayıcılarınızı en etkin şekilde kullanmanızı ve tarayıcı üzerinden gelen görüntüleri yönetmenizi sağlayan güçlü bir belge yakalama uygulaması olan Kodak Capture Pro yazılımından bahsedeceğim.

Bu yazılım sayesinde, Kodak ve diğer tarayıcılar için masaüstü  tabanlı uygulama olup, neredeyse tüm tarama işlemi -yönetmek- tek bir kullanıcı arayüzü ile sağlayabilirsiniz. Kodak Capture Pro yazılımı sayesinde tarayıcınızı sorunsuz bir şekilde mevcut uygulamalar ile entegre edebilirsiniz. Kodak Capture Pro yazılımı bünyesinde gelen ücretsiz ek özellikler (OCR,MICR ve Barkod okuma) sayesinde  yatırımlarınızın geri dönüşünüzü maksimize edebilirsiniz.

Kodak Capture Pro Yazılım Özellikleri:

  • Kodak ve diğer tarayıcıları desteklemesi ve bütünleşik çalışabilmesi

  • Sharepoint 2007/2010 Entegrasyonu

  • Yaygın kullanımda bulunan tarayıcılar için ortak bir yakalama arabirimi

  • Özel uygulama geliştirmeler için kullanıcı dostu API'ler sağlamaktadır

  • Tarama operatörleri ve yöneticileri için öğrenme eğrisi en aza indirger.

  • Etkileşimli, çoklu dil desteği sağlayan kullanıcı arayüzü (Türkçe Dahil)

  • Kodak Capture Pro  yazılımı otomatik tarama ve indeksleme gibi özellikleri yanında benzersiz resim yakalama özelliği sayesinde iş akışı ve verimliliğinizi optimize eder.

  • Basit ve esnek indeksleme arayüzü

  • Anında indeksleme ve barkod , 2D barkod, seçimli OCR ,MICR ve özel kod kullanarak belge ayırma  ve belge yönetiminde kullanılabilinecek yetenekler sağlamaktadır.

  • Sürükle ve bırak yaparak OCR  ve manuel giriş yaparak indeks alanlarını girebilirsiniz.

Özelliklerinden sadece bir kısmını saydığımız Kodak Capture Pro demosu için bizi arayabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımla,

Burak MÜJDECİ
Satış ve Pazarlama Koordinatörü

Aksis' den Haberler

Microsoft Zirvesi'ne Davetlisiniz...

FileNet Content Manager Starter Pack

Ödüllü Soru

Kültür-Sanat

 
KISA HABER TURU.....KISA HABER TURU.....KISA HABER TURU....KISA HABER....


Microsoft SharePoint 2010 için AksisPoint ile Tanışma Zamanı…

 
AksisPoint, SharePoint 2010 ve Office 2010 ürün ailesi ile bütünleşik çalışarak, web tabanlı bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Kullanıcı dostu fonksiyonlarıyla ön plana çıkan AksisPoint ile doküman işleme, doküman görüntüleme, tarama ve iyileştirme özelliklerinden bilgisayarınıza herhangi bir ek yazılım kurulmasına gerek kalmadan faydalanabilir, faks ve e-mail entegrasyonu yaparak iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

SharePoint 2010 ile bütünleşik çalışan AksisPoint ve Kodak Scan to SharePoint çözümlerimizi daha yakından tanımanız için sizleri 17-18 Mayıs 2010’da İstanbul Swissotel’de ve 1 Haziran 2010’da da Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen Microsoft Zirvesi’ne davet ediyoruz.
 

 

AKSİS oturumlarına katılan
bir talihliye
Kodak Dijital Çerçeve HEDİYE!


Gecikmeden kaydınızı yaptırın...

www.microsoftlansman2010.com

 

 

İstanbul Swissotel
17 Mayıs 2010 Pazartesi
Saat 13:30 – 14:30

“AksisPoint ve Kodak Scan to SharePoint ile Ofiste İşlere Hız Kazandırma Zamanı”


Ankara Sheraton Otel
01 Haziran 2010 Salı
Saat 13:30 – 14:30

“AksisPoint ve Kodak Scan to SharePoint ile Ofiste İşlere Hız Kazandırma Zamanı”


FileNet Content Manager Starter Pack

FileNet Content Manager Starter Pack, daha kolay satın alma onaylarına ve buna bağlı olarak gerektiği biçimde modüler genişlemeye olanak sağlayan uygun fiyatlı, tam işlevli (ilgili hizmetlerle) bir üründür.

FileNet Content Manager Starter Pack, FileNet Content Manager ürününün bütün harika özelliklerini, özellikle daha küçük içerik yönetimi grupları için daha düşük toplam sahip olma maliyeti sağlamak üzere düşük maliyetle birleştirir.

Ana ürünü gibi FileNet Content Manager Starter Pack ürünü de birleşik bir meta veri modelini ve tek kurumsal kataloğu korurken, coğrafi olarak dağınık bir kuruluş çapında iş kolu çözümleri devreye almanıza olanak sağlar. İşletmelerin içerik ve belge yönetimi, süreç yönetimi ve mevzuat uyumluluğu gibi çeşitli kurumsal içerik yönetimi gereksinimlerini hızla ve esnek bir şekilde karşılamak üzere FileNet Content Manager ürününün avantajlarından yararlanmasına yardımcı olur.

 
 
ÖDÜLLÜ SORU


   Bu soruyu doğru cevaplayanlar arasından yapılacak çekilişle 1 çift Lacivert'ten brunch kazanacaktır. Cevaplarınızı en geç 13.05.2010 tarihine kadar nurcan.gozum@aksis.com.tr adresine bekliyoruz. Bol şanslar...

SORU: ''Kodak Capture Pro'nun en son versiyonu nedir?"

 
KÜLTÜR - SANAT

 AYIN SERGİSİ

 

 AYIN FİLMİBotero (4 Mayıs-18 Temmuz 2010)

21. yüzyılın en çok merak uyandıran sanatçılarından biri olan Fernando Botero, 64 yapıttan oluşan geniş kapsamlı bir sergiyle, Türk sanatseverlerle ilk kez Pera Müzesi'nde buluşuyor. Günümüz estetik anlayışına yeni bir yorum getiren Botero'nun bu sergisi sirk, boğa güreşi, Latin Amerika halkı, Latin Amerika yaşamı, ölüdoğa ve sanat tarihinin geçmiş ustalarından uyarlamaları kapsayan altı bölümden oluşuyor. Kolombiya doğumlu sanatçının kendi kültürüne ait yoğun yansımalar taşıyan yapıtları yüzyılımızın güzellik kavramını sorgularken özgün üslubu ve özyaşamöyküsel göndermeleriyle de dikkat çekiyor.
 

"Yeşil Bölge"
                
 

YÖNETMEN:Paul Greengrass

OYUNCULAR:Matt Damon, Greg Kinnear, Amy Ryan, Brendan Gleeson

Çavuş Roy Miller ve ekibi, Irak çölünde depolandığından kuşkulanılan kitle imha silâhlarını bulmak üzere görevlendirilir ve ölümcül kimyevi maddelerin peşine düşerler. Ancak bunun yerine, görevlerinin amacını taban tabana değiştirecek bir örtbas olayı ile karşılaşırlar. Farklı amaçları olan ajanlarca çevrilmiş olan Miller, bölgede savaşı tırmandıracak yanıtlara ulaşmak zorundadır.

 AYIN KARİKATÜRÜ

Aksis e-Bülten
Üyelik

Aksis E-Bülten'e üyelikten ayrılmak için aşağıdaki adrese No başlıklı e-mail gönderin;

Nurcan Gözüm
nurcan.gozum@aksis.com.tr
Görüşleriniz
e-Bülten ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi lütfen yazın:
Nurcan Gözüm
nurcan.gozum@aksis.com.tr