AnasayfaÇözümlerimizMobil ÇözümlerAksis Mobile Capture

Aksis Mobile Capture

AKSİS Mobile Capture Çözümleri
Kurumsal İçerik Yönetimi kapsamında,  hızlı doküman ve veri yakalama/işleme çözümlerinde, mobil uygulamalar günümüzde  başı çekiyor.
Aksis tarafından pazara sunulan Aksis Mobile Capture ürünü,  finansal hizmetler, bankacılık, sigortacılık, otomotiv, telekom gibi verisi yoğun sektörlerde kullanım alanı buluyor. Sahada yoğun çalışan kurumlar, müşteri hizmetlerini maksimum performansla uygulayabilmek üzere, ve iş akışlarını sahada da uygulanabilir hale getirmek üzere,  çalışanlarına kolay kullanımlı, IOS veya Android mobil arayüzlerden, veri yönetim olanakları sunuyor.
Bu yapıda amaç bilgiyi merkezde korumak.   Bir bilginin fotokopisini almak yerine, sadece fotoğraflayarak görüntüyü güvenli bir ortama aktaran sistem, bilgi kayıp ve kaçaklarını, sahteciliği önleyebiliyor. Taranan bilgi, mobil cihazda tutulmuyor, anında kurumun kendi güvenli ortamında konumlanıyor, bilgi ve işlemler burada yapılıyor.
Kurumlara dokümantasyon otomasyonunda büyük kolaylıklar sağlayan bu yapıda,  imaj içindeki bilgiler kolayca anlamlı veriye dönüştürülüyor.   

Yöneticilerin önceliği dijital kanallar ve mobil çözümler..Aksis Mobile Capture ürünümüzü birçok iş alanında mobil uygulamanız olarak veya mevcut kurumsal mobil uygulamalarınız içinde gömülü SDK kiti olarak konumlandırabilir, mobil uygulamanızın görüntü işleme özelliklerini güçlendirebilirsiniz :Neler Sağlıyoruz?

İş Fonksiyonları :

  

Teknilk Özellikler: